هزینه طراحی سایت

معمولا معیارهای بسیاری در هزینه طراحی سایت موثر است. در این صفحه بصورت کامل و شفاف خواهیم گفت که برای داشتن یک سایت خوب چه هزینه‌هایی باید پرداخت؟

تهیه دامنه برای زیرساخت اجرایی سایت

یکی از معیارهایی که در هزینه طراحی سایت موثر است، انتخاب یک نام دامنه (دامین Domain) می‌باشد. دامنه ir معمولا ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان و دامنه‌های دات‌کام متغیر با قیمت دلار، قیمت گذاری می‌شوند.

در ادامه لیست قیمت چند دامنه محبوب را برای شما قرار می‌دهیم :

  • دامنه ملی ir : حدود ۵۰ هزار تومان
  • دامنه .com : حدود ۷۰۰ هزار تومان
  • دامنه .net : حدود ۷۵۰ هزار تومان
  • دامنه .shop : حدود ۲ میلیون تومان
  • دامنه .co : حدود ۲ میلیون تومان

زیرساخت سایت (سرور)

یکی دیگر از معیارهای بسیار مهم، انتخاب یک هاستینگ خوب و یا سرور اختصاصی می‌باشد. قیمت سالیانه یک هاستینگ معمولی سالیانه از ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان شروع می‌شود و این قیمت می‌تواند با توجه به سایت شما، تا ۲۰۰ میلیون تومان در سال نیز افزایش یابد.

انتخاب یک هاستینگ خوب، باعث بهینه‌تر شدن سرعت بازدید سایت خواهد شد. با توجه به نیازهای سایت شما، باید در محدوده ۳ میلیون تومان سالیانه بصورت حداقلی هزینه کنید.

با افتخار، می‌توانیم میزبان سایت‌های شما در سرورهای وبیرو باشیم. یک‌سال رایگان می‌توانید سایت خود را توسط سرورهای قدرتمند وبیرو (سرور ایران و انگلستان) میزبانی کنید.

هزینه طراحی و توسعه سایت

این مورد با توجه به نیاز شما از سایت متغیر است. بصورت کلی هزینه طراحی سایت از ۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان در وبیرو آغاز می‌شود و می‌تواند تا ۶۰۰ میلیون تومان نیز افزایش یابد.

با توجه به حجم کاری پروژه شما، تعداد متخصصین فعال بر روی پروژه می‌تواند متغیر باشد. برای مثال در صورتی که پروژه شما نیازمند حضور یک متخصص Front و یک متخصص ‌Back باشد و اگر حقوق وزارت کاری را برای هر یک از این متخصصان در نظر بگیریم، حدود هزینه ۲۰ میلیون تومان در ماه برای پروژه را در نظر بگیرید. با توجه به زمان‌بندی پروژه شما، این عدد می‌تواند از ۲۰ میلیون تومان تا n میلیون تومان قیمت‌گذاری شود.

هزینه پشتیبانی و نگهداری سایت

این یک هزینه اختیاری‌ست. در صورتی که امنیت لحظه‌ای و بکاپ‌گیری سایت برای شما حائظ اهمیت باشد، این مورد توسط تیم وبیرو بصورت سالیانه ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.

پشتیبانی و نگهداری سایت، یک امر طبیعی‌ست که می‌توانید خود را دانشی که دارید، مدیریت آنرا بر عهده بگیرید. در صورتی که بخواهید مجموعه‌ای، وظیفه نگهداری و پشتیبانی سایت شما را بر عهده بگیرد، میانگین می‌بایست حدود ۵ میلیون تومان تا ۸ میلیون تومان ماهیانه هزینه کنید.

فهرست
این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس