سئو سایت و بهینه سازی سایت

سئو سایت در تهران

همانطور که گفته شد SEO کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization، به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل است. سئو وب سایت در واقع یک فرایند مستمر است که توسط افراد متخصص و حرفه‌ای انجام می‌شود تا در نتیجه منجر به افزایش بازدید سایت به صورت ارگانیک شود. دقت داشته باشید سئو سایت در تهران دارای یک سری مراحل است که برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید قدم به قدم انجام شوند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

 1. تحقیق کلمات کلیدی یا همان Keyword Research
 2. بهینه‌سازی تگ‌های عنوان
 3. ایجاد متا تایتل‌های مرتبط
 4. آنالیز رقبا
 5. بهینه‎‌سازی سئوی داخلی وب سایت یا همان On-Page SEO
 6. بهینه‌سازی سئوی خارجی یا همان Off-Page SEO
 7. افزایش سرعت سایت
 8. رفع خطاها

لازم است بدانید ‌سئو سایت کاری نیست که یکبار انجام دهید و تمام شود، بلکه باید هر روز محتوای منظم و جدید تولید کرده و رتبه خود را در گوگل رصد کنید؛ بنابراین بهینه سازی وب سایت در تهران یک کار پیچیده و مستلزم فعالیت مدام است و به همین خاطر باید همواره دانش خود را بروز نگه داشته و تکنیک‌های جدید را در سایت پیاده‌سازی نمایید.

خدمات سئو سایت

از آنجایی که بسیاری از کسب و کارهای کشور در تهران قرار دارند، پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت در تهران بسیار حائز اهمیت است. شرکت خوب برای بهینه سازی سایت باید دارای یک سری ویژگی و خصوصیات باشد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد. دقت داشته باشید این موارد علاوه بر سئو در تهران برای دیگر شهرها نیز کاربرد دارد. برای سئو سایت خود نیاز به گذراندن چندین مرحله دارید که این مراحل را می‌توانید به یک شرکت خدمات سئو که در این زمینه دارای تجربه بالایی هستند بسپارید. خدمات SEO (Search Engine Optimization) شامل عناصر زیر می‌باشد:

 • شناخت کسب و کارهای مختلف و آگاهی از نیازهای آن‌ها
 • بررسی وضعیت رقبا
 • داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه بهینه سازی سایت در تهران
 • توانایی در برنامه‌ریزی و ارائه زمان‌بندی مناسب با توجه به نیاز مشتری
 • ارائه خدمات سئو با قیمتی مناسب
 •  تحلیل سایت به منظور تعیین عوامل مؤثر بر رتبه سایت در موتورهای جستجو.
 • هینه سازی محتوا به منظور کاهش علل مؤثر بر رتبه سایت و بهبود جذابیت سایت برای کاربران.
 • بهینه سازی عنوان صفحه برای تعیین کلیدواژه‌های مؤثر در موتورهای جستجو.
 • بهینه سازی متا تگ‌ها به منظور بهبود توصیف صفحات سایت در موتورهای جستجو.
 • لینک دادن به منظور تعیین اعتبار سایت در موتورهای جستجو.
 • بهینه سازی تصاویر یکی از علل مؤثر بر سرعت بارگیری سایت و بهبود جذابیت سایت برای کاربران.
 • ردیابی و آنالیز و تحلیل عملکرد SEO برای تقویت نقاط ضعف سایت.

بنابراین اگر چنین شرکتی را توانستید پیدا کنید، می‌توانید با خیال راحت بهینه سازی وب سایت را به آن‌ها بسپارید. شاید با خودتان فکر کنید که چرا باید سئو سایت را به یک شرکت بسپاریم؟ در جواب باید بگوییم که شرکت با توجه به اینکه دارای یک مکان ثابت است و از افراد حرفه‌ای برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند، در هر زمان که نیاز داشتید می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

نکته: سئو سایت یک فرایند است و فرقی نمی‌کند که از آن برای سئو سایت‌های وردپرسی استفاده می‌کنید و یا سئو سایت‌هایی که با دیگر CMS ‌ها ساخته شده‌اند.

خدمات دپارتمان سئو سایت

تکنیک فوقِ محرمانه!

در گام آخر سئو، تکنیک‌های فوق محرمانه سئو که حاصل تجربه تیم وبیرو (WEBIRO) است، بر روی وبسایت شما اعمال می‌شود تا در کلمات رتبه بگیرید.

خدمات سئو خارجی Off Page

در گام سوم سئو، لینک سازی خارجی و راه اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی متن محور و تهیه بک لینک‌های مناسب انجام خواهد شد.

تولید محتوای یونیک

در گام دوم سئو، برای هر کلمه کلیدی و به ازای هر صفحه لندینگ، تولید محتوا بصورت اختصاصی و یونیک انجام خواهد شد.

بررسی و آنالیز سایت

در گام اول سئو، سایت شما از دیدگاه کدنویسی، اصول سئو داخلی OnPage ، سئو خارجی و لینک سازی بررسی شده و اقدامات لازم جهت برطرف سازی مشکلات انجام خواهد شد.

مراحل انجام سئو سایت

timeline_pre_loader

آنالیز اولیه سئو سایت

در این مرحله ، سایت شما با استفاده از ابزارهای رسمی و غیر رسمی گوگل برای سئو سایت بررسی می‌شود و لیست مشکلات بعنوان یک فایل خدمت شما ارائه می‌گردد.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق و انتخاب کلمه کلیدی ، گام اصلی سئو یک وبسایت است. در این مرحله، کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما انتخاب و به شما ارائه می‌شود. این کلمات از درجه سختی متوسط و سخت هستند.

تنظیم قرارداد سئو

پیش از شروع و انجام سئو سایت، قراردادی بین شما و وبیرو (WEBIRO) منعقد خواهد شد که طرفین بر اساس یک چهارچوب استاندارد فعالیت کنند. پس، خیالتان راحت!

شروع مفاد قرارداد سئو

تیم سئو وبیرو (WEBIRO) موظف است تا آنچه در قرارداد ذکر شده را به نحو احسن اجرا و مدیریت نماید. چنانچه مشکلی در حین انجام کار رخ دهد، تیم وبیرو (WEBIRO) موظف است تا مراتب را به شما اطلاع دهد.

ارسال گزارش پیشرفت

گزارش سئو بصورت هفتگی و ماهیانه به نماینده‌ای که شما انتخاب می‌کنید ارسال می‌شود. این گزارش بر پایه مستندات بوده و قابل رهگیری خواهد بود.

نگهداری رتبه کلمه کلیدی

وبیرو (WEBIRO) پس از رسیدن به هدف نهایی قرارداد، وظیفه خود می‌داند تا از این پیشرفت و جایگاه رتبه کلمه کلیدی شما محافظت و از آن نگهداری کند.

انواع سئو سایت

سئو هر وب‌سایت با توجه به مفهوم و موضوع آن متفاوت است. برای مثال سلسله کارهایی که برای سئو یک سایت فروشگاهی انجام می‌شود با یک سایت شرکتی کاملاً متفاوت است و هر کدام روش‌های مخصوص بخود را دارند.

سئو سایت گردشگری

سئو هر سایت با توجه به موضوعی که دارد دارای یک سری استراتژی خاص است. سئو سایت گردشگری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای بهینه سازی آن باید به نحو دیگری عمل کنیم تا در نهایت بهترین نتیجه حاصل شود. به عنوان مثال در سئو سایت گردشگری باید به سئو محلی اهمیت زیادی بدهید. زیرا افرادی که قصد مسافرت رفتن را دارند، دوست دارند به نزدیک‌ترین آژانس مسافرتی محل زندگی خود مراجعه کنند؛ بنابراین با سئو محلی می‌توانید بسیاری از این افراد به سایت خود هدایت کنید.

سئوسایت شرکت

جستجو کردن خدمات مختلف و پرسیدن سوال‌ها از گوگل، این روزها به امری عادی تبدیل شده است. به همین خاطر شرکت‌های بسیاری تصمیم گرفته‌اند تا از این فرصت برای رشد کسب و کار خود استفاده کنند؛ بنابراین سئو سایت شرکتی یکی از بهترین راه‌ها برای معرفی خدمات شرکت‌ها به مشتریان است. بیش از 90 درصد از جستجو کنندگان در گوگل، تنها به نتایج صفحه اول بسنده می‌کنند. به همین خاطر با سئو و بهینه سایت در تهران می‌توانید در نتایج اول گوگل حضور داشته باشید.

سئو سایت فروشگاهی

هر چقدر محصولات شما در رتبه‌های بالاتر گوگل حضور داشته باشند، مطمئنا تعداد ورودی بیشتری نیز خواهید داشت و در نتیجه فروشتان زیاد می‌شود. به همین خاطر سئو سایت فروشگاهی بسیار مهم و حیاتی است. از آنجایی که در اکثر سایت‌های فروشگاهی تعداد زیادی محصول وجود دارد، سئو این سایت‌‌ها با چالش بیشتری همراه است. به همین خاطر باید سئو سایت فروشگاهی را به یک شرکت معتبر بسپارید تا هزینه‌ای که برای اینکار می‌پردازید مثمر ثمر باشد.

سئو ماهیانه

بالنهواپیماجت
دوره   پکیج6 ماه6 ماه6 ماه
تعداد   کلمات کلیدی با نتایج زیر 1 میلیون18 کلمه30 کلمه42 کلمه
صفحات   بهینه شدهتا 15 صفحهتا 25 صفحهتا 40 صفحه
بررسی تکنیکال سایت و ارائه گزارش
تحقیق کلمات کلیدی
بررسی تمامی تگ های Meta
بهینه سازی فایل robots.txt
بهینه سازی CTA صفحات
لینک سازی هدر و فوتر
تولید محتوا تا 1500 کلمه24 محتوا منحصر36 محتوا منحصر48 محتوای منحصر
بهینه سازی هدینگ صفحات
ساخت یا بازسازی نقشه سایت
بررسی خطاهای 404
گزارش گوگل آنالیتیکس
گزارش گیری سرچ کنسول
گزارش رشد کلمات کلیدی با IP ایران
بررسی رقبا
بهبود   CTR (نرخ تبدیل)
بهینه   سازی UX
رفع   مشکلات تکنیکال سایت بر اساس گزارشتا 4 ساعتتا 8 ساعت
هزینه ماهیانه1,700,000 تومان2,900,000 تومان4,900,000 تومان

سوالات متداول سئو

چرا باید سئو سایت را جدی بگیریم؟

باید طعم فروش به سبک سئو را چشیده باشید تا بتوانید قدرت سئو را درک کنید. ما بعنوان یک مجموعه که بیش از 19 سال است که سئو سایت انجام می‌دهیم، با اطمینان به شما خواهیم گفت که با سئو میتوانید به ورودی میلیونی دست پیدا کنید.

سایتم بازدید نداره. چیکار کنم؟

با تولید محتوا بصورت منظم و طبق یک برنامه جامع، میتوانید ورودی خود را از سوی موتورهای جستجو افزایش دهید. هرچه محتوای صفحات کیفیت بالاتری داشته باشند، بازدید سایت شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

من تهران نیستم. خدمات وبیرو (WEBIRO) شامل حال من می‌شود؟

بله چرا که نه؛ بسیاری از مشتریان و کارفرمایان عزیزی که افتخار همکاری با آنها را داشته‌ایم، از سراسر ایران هستند که بصورت دورکاری خدمات سئو به آنها ارائه می‌شود.

چقدر طول می‌کشد تا به صفحه اول گوگل برسم؟

این موضوع تماما به سختی کلمه کلیدی و میزان فعالیت رقبای آن حوزه دارد. زمان تخمینی رسیدن به صفحه اول گوگل پیش از شروع قرارداد به شما اعلام می‌گردد.

چرا باید وبیرو (WEBIRO) را انتخاب کنیم؟

وبیرو (WEBIRO) با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی سایت و سئو سایت ، مفتخر است تا در کنار شما باشد تا پیشرفت را تجربه کنید. کافیست نمونه کارهای سئو وبیرو (WEBIRO) را مشاهده کنید.

آیا لینک اول بودن منجر به فروش می‌شود؟

متاسفانه باید بگوییم خیر؛ عوامل زیادی در افزایش فروش هستند که سئو، یکی از راه‌های اولیه رسیدن به فروش میلیونی ست اما نگران نباشید! وبیرو (WEBIRO) در کنار شماست تا تمامی این مسیر را با خیال راحت سپری کنید و با ارائه راهکارهای UI و UX بتوانید به فروش عالی برسید.

آیا وبیرو (WEBIRO) چک لیست سئو هم ارائه می‌دهد؟

بله ؛ بر روی سرویس‌ سئو تضمینی ، علاوه بر اجرای خدمات ، چک لیست سئو به شما ارائه می‌شود. البته بصورت جداگانه میتوانید چک لیست جامع سئو را از سایت خریداری کنید.

قیمت سئو سایت چگونه مشخص می‌شود؟

هزینه سئو یک سایت به کلمات کلیدی ، میزان سلامت فنی سایت و عمر دامین شما بستگی دارد. هرچه میزان سختی کلمه بالاتر باشد، قطعا هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود و هرچه سایت شما قدیمی تر باشد، درصد موفقیت بالاتری خواهید داشت.

فهرست