ایران اسپورتر

وب سایت اسپورتر با طراحی به صورت فروشگاهی مجهز به پنل کاربری و مدیریت، همراه با امکان پشتیبانی و خرید و مقایسه به صورت آنلاین و طراحی ریسپانسیو از نمونه سایت های موفق تجهیزات ورزشی است که پیاده‌سازی و طراحی آن در وبیرو (WEBIRO) قابل اجرا می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که امکان تغییر و گستردگی وب‌سایت بر طبق نظر کارفرما نیز امکان‌پذیر است.

مجموعه وبیرو (WEBIRO) با بیش از 19 سال سابقه در زمینه طراحی سایت یکی از معتبرترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران است. این مجموعه با بیش از 1000 نمونه کار طراحی سایت همواره در این عرصه خوش درخشیده است.

از جمله مزایای طراحی وب سایت با وبیرو (WEBIRO) می‌توان به: طراحی اصولی به هر صورتی که مدنظرتان باشد (طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت اختصاصی و..)، کدنویسی بر طبق استانداردهای جهانی، طراحی منحصر بفرد با گرافیک جذاب و چشم‌نواز، طراحی ریپانسیو و واکنش‌گرا، طراحی با سئو پذیری بالا، پشتیبانی قوی و ارائه خدمات پس از فروش اشاره کرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و آشنایی بیشتر ی‌توانید از طریق شماره تلفن‌ ۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ (از طریق تلگرام و یا واتس‌اپ) با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

فهرست