طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی امری ضروری برای کسانی است که در این حوزه مشغول فعالیت هستند. بهتر است این‌کار را به افراد حرفه‌ای بسپارید تا نتیجه‌ی مطلوب‌تری کسب کنید.

این روزها رشته‌های ورزشی طرفداران زیاد و پر و پاقرصی پیدا کرده‌اند که مدام در حال پیگیری و دستیابی به اخبار جدید آن‌ هستند. پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت باعث شده است که طرفداران رشته‌های ورزشی برای دستیابی به هر خبر و نتیجه‌ای اول از هر چیز به سراغ شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جست و جو مانند گوگل بروند.

طراحی سایت ورزشی
اهمیت طراحی سایت ورزشی
طرفداران رشته‌های ورزشی علاقه دارند که به صورت لحظه‌ای از اخبار و نتایج بازی‌ها با خبر باشند. از این رو، به روز بودن اطلاعات سایت‌های ورزشی بسیار مهم است و سایت‌های ورزشی باید به طور مدام و لحظه‌ای محتوا بروز در سایت خود بارگزاری و اخبار جدید را اطلاع‌رسانی کنند.
هدف طراحی سایت ورزشی
قبل از هر چیزی ابتدا باید هدف از ایجاد سایت را مشخص کنید و سپس برای هر مرحله ایده داشته باشید و بصورت دقیق برای رسیدن به هدف خود برنامه‌ریزی کنید.

این‌که سایت شما در کدام ورزش یا ورزش‌ها را پوشش می‌دهد، و متناسب با نوع فعالیت خود محتواهای مناسسب را آماده و در وب‌سایت بارگزاری کنید.
آیا ماهیت سایت فقط خبری  است یا فروش محصول هم انجام می‌شود؟

سئو سایت های ورزشی
مسلماً سایت‌هایی بیشترین بازدید و جذب را دارند که در صفه اول گوگل و در ردیف‌های بالایی نتایج جستجو گوگل قرار داشته باشند. علمی که موجب می‌شود یک سایت ورزشی در گوگل رتبه بهتری پیدا کند و به صفحه و ردیف‌های اول گوگل برسد، سئو سایت ورزشی نام دارد.

برای بازدید و جذب بیشتر، سایت ورزشی شما باید به جایگاهی برسد که بعد از جست و جو کلمات ورزشی و مرتبط با ورزش، به عنوان اولین سایت پیشنهادی از سمت گوگل معرفی شود، در این هنگام مخاطب اول از هر سایتی به سراغ سایت شما خواهد آمد و بیشترین ورودی و بازدیدها متعلق به سایت شما می‌شود.

به دلیل جست و جو زیاد سایت‌های ورزشی و کلمات مرتبط به ورزش در گوگل، سئو سایت ورزشی و یا بهینه سازی سایت ورزشی بسیار مهم و قابل توجه است و به هیچ عنوان نمی‌شود از آن چشم ‌پوشی کرد و باید تمرکز بسیار بالایی روی سئو سایت ورزشی خود داشته باشید.
امکانات طراحی سایت ورزشی

طراحی وب‌سایت بصورت ریسپانسیو و واکنش‌گرا مخصوص موبایل و تبلیت
طراحی صفحه اعلام نتایج مسابقات داخلی و خارجی
طراحی صفحاتی برای درج محتواهای مربوط به تاریخچه‌ی ورزش‌ها
طراحی صفحاتی مخصوص درج اخبار ورز‌ش‌ها و بازیکنان
طراحی صفحه‌ای مختص درج تصاویر و ویدئو از مسابقات در حال برگزاری و مسابقات اجرا شده
طراحی بخش درج رزومه شرکت و تماس با ما برای تعامل بیشتر کاربران با برند شما

هزینه طراحی سایت ورزشی
تعداد بالا سایت‌های ورزشی باعث شده است رقابت شدیدی میان سایت‌های ورزشی شکل بگیرد و سئو آن‌را به کار سختی تبدیل کرده است. از این رو سئو سایت‌های ورزشی نیاز به دانش زیادی دارد و بالا آوردن رتبه یک سایت ورزشی در گوگل نیازمند یک تیم سئو حرفه‌ای و کار بلد است.

مجموعه وبیرو (WEBIRO) با داشتن رزومه کاری عالی در زمینه سئو و طراحی سایت، قادر است که صفر تا صد کارهای بهینه‌سازی سایت ورزشی شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

قیمت طراحی وب‌سایت با توجه به امکانات بکار رفته و اضافه کردن فاکتورهای مختلف که موجب رشد سایت شود، متفاوت است. برای آشنایی با هزینه‌های طراحی سایت می‌توانید به صفحه هزینه طراحی موجود در وبیرو (WEBIRO) مراجعه کنید. در این بش بطور جامع این مبحث مورد بررسی قرار گرفته است.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست