طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری

طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری از مهمترین ابزار بازاریابی در این حوزه است که هر مرکز تجاری باید به آن توجه ویژه‌‌ای داشته باشد. ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با جنبه‌های مختلف این نوع وب‌سایت و تاثیر طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری بر افزایش درآمد آشنا کنیم.
طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری
با توجه به خواستگاه اینترنت در زندگی بشر و دخیل شدن آن در تمامی جنبه‌های زندگی آدمی، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در فضای دلخواه خود بنشینند و با آرامش خیال به دور از محدودیت‌های زمانی و مکانی خرید کنند.

درست در همین نقطه است که اهمیت طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری نمایان می‌شود. با طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری می‌توانید حرفه تجاری و پاساز خود را به عموم افراد معرفی کنید.

در واقع وب‌سایت شما قدرتمندترین ابزاریست که به وسیله آن می‌توانید در دنیای دیجیتال بازاریابی کنید. از آنجایی که مراکز خرید و مجتمع تجاری شامل طیف گسترده‌ای از کسب و کارها می‌باشد پس تمامی مشاغلی که در این مراکز مشغول بکار هستند برای افزایش درآمد خود می‌توانند در ایجاد و طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری همکاری کنند.
اهمیت طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری
مجتمع‌های تجاری و پاساژها از مراکز موثر در اقتصاد کشور می‌باشند. مخاطبان وب‌سایت‌های مجتمع تجاری خریداران و مشتریان هستند. برای آنکه بتوان این دسته از افراد را ترغیب به خرید کرد می‌بایست از یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرد.

از میان صدها روش اجرا شده، طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری از موثرترین ابزار تبلیغاتی تا به اکنون بوده است.

طراحی وب‌سایت از ضروریات مراکز خرید می‌باشد. امروزه اکثر برندها برای خود یک وب‌سایت فروشگاهی نیز دارند. در این وب‌سایت‌ها محصولات به همراه عکس، ویدئو، مشخصات دقیق، سایز، اندازه‌های دقیق، نحوه درج سفارش و … در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

درآمد حاصل از فروش اینترنتی بسیار چشمگیر است برای عقب نماندن از این بازار داغ و پررقابت هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت کنید.
نکات مهم در طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری

از نکات بسیار مهم در طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری توجه به سرعت سایت است. کاربران ترجیح می‌دهند در کمترین زمان ممکن تمامی محصولات را مشاهده و خرید کنند. از این‌رو سرعت سایت از عوامل مهم در جلب رضایت کاربران می‌باشد و از نظر موتورهای جستجو نیز بسیار پر اهمیت است.
مهمترین مشخصه فعالیت‌های تجاری، واردات و صادرات کالا می‌باشد. یعنی مشتریان این سایت‌ها لزوماً هم‌زبان با ما نیستند. پس خوب است که این نوع از سایت‌ها بصورت چند زبانه طراحی شوند.
طراحی مناسب با گرافیک جذاب و حرفه‌ای تا مشتریان را مجذوب کند.
تهیه گالری عکس و ویدئوهای با کیفیت از محصولات می‌تواند جذابیت بصری وب‌سایت را چند برابر کند.
از نکات بسیار اساسی در طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری، طراحی ریسپانسیو است. به دلیل افزایش تعداد کاربران موبایلی ضروریست طراحی وب‌سایت به گونه‌ای باشد که روی دستگاه موبایل و تبلیت نیز قابل اجرا باشد.
تولید محتوای مفید و مرتبط با نوع تجارت که بصورت ارگانیک بر پایه اصول سئو تهیه شده باشد در افزایش رتبه وب‌سایت بسیار تاثیرگذار می‌باشد.
طراحی درگاه پرداخت با امنیت بالا برای رفاه کاربران

هزینه طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری
قیمت طراحی سایت به فاکتورهای مختلفی اعم از: زبان برنامه‌نویسی، قالب طراحی سایت، آپشن‌های درخواستی کارفرما و… بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه و تعرفه‌های طراحی سایت می‌توانید به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه کنید.
طراحی سایت مرکز خرید و مجتمع تجاری با وبیرو (WEBIRO)
وب‌سایت شما معرف برند و خدماتی است که ارائه می‌دهید پس ضروریست این‌کار را به افراد حرفه‌ای بسپارید.شرکت وبیرو (WEBIRO) قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت در زمینه طراحی و سئو سایت می‌باشد. این مجموعه با بهره‌مندی از نیروی متخصص توانسته رزومه قوی و قابل قبولی را ارائه دهد.
جهت آشنایی با نمونه کارهای این مجموعه می‌توانید به وب‌سایت وبیرو (WEBIRO) مراجعه کنید. در خصوص دریافت مشاوره‌ی رایگان از کارشناسان این حوزه می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ (از طریق تلگرام و یا واتس‌اپ) اقدام فرمائید.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست