طراحی سایت سازمانی

این روزها که تمام مشاغل به سمت اینترنتی شدن قدم برمی‌دارند، نداشتن سایت برای یک سازمان خصوصی یا دولتی به معنای عقب ماندن از دیگر رقبا است و باعث از دست رفتن مخاطبان بسیاری می‌شود.

وجود وبسایت این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد، که گسترش پیدا کنند و به سوی پیشرف قدم بردارند.با توجه به شرایط که، افراد اکثر امور خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند و نداشتن سایت برای یک سازمان امری بسیار نا مطلوب است و از اعتبار آن سازمان می‌کاهد.
 مزیت‌های طراحی وبسایت سازمانی
سازمان‌ها برای معرفی و کسب درآمد بیشتر نیاز به تبلیغات دارند، تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. طراحی سایت سازمانی یکی از راه‌های عالی و به صرفه است که اگر درست و اصولی انجام شود، می‌تواند باعث معرفی و شناخته شدن آن سازمان در میان مردم در داخل و خارج کشور شود.
دیگر مزایای طراحی سایت سازمانی

سرعت بخشیدن به روند کار و ارائه خدمات
کاهش مراجعات حضوری
معرفی به روز خدمات
معرفی سازمان به افراد بیشتر و جذب مشتری
اطلاع رسانی کلیه اخبار و خدمات به صورت آنلاین

وبسیاری از موارد دیگر که توسط تیم وبیرو (WEBIRO) برایتان میسر خواهد بود.

 
چطور یک سایت سازمانی را جذاب طراحی کنیم؟

طرح بندی تمیز، ساده و به دور از شلوغی و پیچیدگی، موجب میشود که کاربران به راحتی بتوانند به جستجو و گردش در سایت بپردازند و به راحتی به پاسخ سوالات خود برسند. بنابراین، بهتر است که موارد اضافی و بی فایده را از سایت حذف کنید.
توجه کنید که سایتی موفق است که اهداف و نیازهای کاربر را درک کند، به آنها احترام بگذارد و سعی کند به آنها پاسخ دهد. اگر کاربران تجربه‌ی خوبی از سایت شما نداشته باشند، مزیت‌ها و ویژگی‌های عالی سایت شما اهمیت زیادی نخواهد داشت.
مطمئن شوید که سایت شما مفید، کاربردی، در دسترس، کاربرپسند و معتبر باشد. علاوه‌براین، نویگیشن سایت باید به تمامی بخش های اصلی سایت، لینک داشته باشد.
درست است که ظاهر جذاب، عکس‌های با کیفیت و سادگی، موجب جذب کاربر میشوند اما محتوای جالب و خوب، موجب میشود کاربر به سایت شما بازگردد. بنابراین محتوای جذاب بسیار موثر است.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست