طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت بین المللی لازمه تجارت‌های خارج از کشور است، وجود یک وبسایت حرفه‌ایی شما را در مسیر کاریتان به شکل مؤثری پیش می‌برد.
طراحی وب سایت بین المللی
طراحی سایت در خارج از کشور هزینه بالایی در بر دارد؛ به همین دلیل بسیاری از افرادی که در خارج از کشور هستند و نیاز به سایت دارند، سراغ طراحان سایت ایرانی می‌آیند.

برای طراحی سایت نیاز نیست که، حتما طراح سایت را از شهر و یا کشور خود انتخاب کنید؛ شما می‌توانید طراح سایت خود را از هر شهر و یا کشوری که می‌خواهید و مناسب کسب و کارتان می‌دانید انتخاب کنید.

اولین مسئله‌ای که در طراحی سایت بین‌ المللی بسیار مهم است، توجه به قوانین کشورها و تفاوت‌های موجود میان فرهنگ‌ها است؛ یعنی علاوه بر نکات فنی و گرافیکی و چیدمان سایت باید به موضوع تفاوت‌های میان کشورها هم دقت داشت که طراحی سایت بازدهی خوبی داشته باشد.

از این رو طراحی سایت بین‌ المللی کار حساس‌تری نسبت به طراحی سایت‌های داخلی است و حتما باید به دست طراحان مجرب و کار بلد انجام شود که نتیجه کار مثبت باشد.
طراحی سایت بین المللی چند زبانه
در طراحی سایت بین المللی شما حتما به یک سایت چند زبانه نیاز دارید، وقتی سایتی بین المللی است شما نیاز به ترجمه چند زبان همزمان دارید. داشتن محتوای مناسب و ترجمه شده که مفهوم و منظور را کاملاً واضح به کاربرانتان برساند خیلی مهم است.
هزینه طراحی سایت بین المللی
در طراحی سایت بین المللی هزینه طراحی به نوع برنامه نویسی و قالب و محتوای بارگذاری شده در سایت و سرعت وب سایتو و … بستگی دارد. هزینه‌های طراحی می‌تواند به صورت دلاری یا به شکل ارز داخلی پرداخت شود و این بستگی به شرکتی که برایتان طراحی انجام می‌دهد دارد.

شما می‌توانید همین حالا به صفحه هزینه طراحی سایت با وبیرو (WEBIRO) مراجعه کنید و تعرفه طراحی سایت‌ را ببینید و بعد تصمیم  بگیرید.

وبیرو (WEBIRO)، با چندین سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت‌های بین ‌المللی، آماده ارائه انواع خدمات طراحی سایت با بالاترین بازدهی به شما عزیزان است.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست