طراحی سایت فرش دستباف

پیشتر، مردم برای خرید‌و‌فروش انواع محصولات، تنها به خرید حضوری اکتفا می‌کردند. مزایای این نوع از خرید، افزایش حس اعتماد، میان فروشنده و خریدار بود. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، بیشتر محصولات، بصورت غیر‌حضوری خرید‌و‌فروش شده چرا که این کار، علاوه بر جلب مشتریان از طریق نماد اعتماد، باعث صرفه‌جویی در زمان نیز می‌شود.
اهمیت طراحی سایت فرش دستباف
یکی از مشاغلی که امروزه، توانسته به جایگاه مناسبی در فروش آنلاین دست یابد، صنعت فرش دستباف می‌باشد. طراحی سایت فرش دستباف می‌تواند، تجارت فرش را، در دنیا بسیار راحت‌تر کند.
فرش و قالیچه، یک اثر هنری ایرانی است که علاوه بر زیبایی خاص، به عنوان کفپوش در منازل نیز استفاده می‌شود. در گذشته، فرش‌ها با دست و در نقش‌های زیبایی بافته می‌شدند. با گذر زمان و پیشرفت علم و فناوری، فرش‌ها نیز به صورت ماشینی بافته

سوال مهم این است که آیا امکان طراحی سایت فرش دستباف، برای کارخانجات یا فروشگاه های فرش وجود دارد؟ آیا طراحی سایت فرش دستباف و ماشینی، برای عرضه‌کنندگان فرش دستباف، مفید خواهد بود و باعث افزایش فروش آنها می‌شود؟

با ما در ادامه این مقاله همراه باشید؛ چرا که پاسخ تمامی سوالات شما را خواهیم داد.
طراحی سایت فرش دستباف، چگونه میتواند باعث افزایش فروش شود؟
طراحی سایت، برای هر کسب و کاری بسیار مهم است. فرقی نمی‌کند که صاحب یک تولید کننده فرش باشید یا یک مغازه فرش فروشی؛ شما می‌توانید، یک وب سایت برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

شاید فکر کنید که فرش، محصولی است که اکثر مردم آن را آنلاین نمی‌خرند؛ اما این تصور کاملاً اشتباه است. شما می‌توانید، با ارائه تصاویر واضح از فرش‌های دستباف خود و همچنین، امکان بازگرداندن فرش در صورت بروز مشکل، فروش اینترنتی خود را افزایش دهید.

حتی اگر فروش آنلاین شما کمتر از حد تصورتان باشد، راه‌اندازی وب‌سایت باعث افزایش اعتبار شما می‌شود. تصور کنید فرشی با طرح سفارشی دارید. اگر افراد زیادی از سراسر کشور این طرح را در وبسایت شما می‌دیدند، شخصاً از شما خرید می‌کردند.
در نهایت، باید این نکته را مد‌نظر داشته باشید که، توسعه یک وب سایت، برای فروش فرش، بسیار مفید خواهد بود.
مزایای طراحی سایت فرش دستباف چیست؟

عموماً، وبسایت فرش دستباف، برای سه گروه از افرادی‌که، در این زمینه مشغول فعالیت هستند، می‌تواند مفید واقع شود:

گروه اول، آن دسته از افرادی هستند که، صاحبان کارخانه‌های فرش هستند.
در گروه دوم، افرادی که عرضه‌ کننده‌ی فرش هستند قرار دارند.
گروه سوم، صاحبان کارگاه‎‌های تولید فرش دستباف، حضور دارند.

یک وبسایت فرش دستباف موفق، قابلیت معرفی انواع طرح‌های فرش و صاحبان فرش را به سراسر دنیا داشته و افرادی که، در جستجوی فرش دستباف و خرید آن هستند، می‌توانند به این سایت‌ها مراجعه کرده و از قیمت‌های فرش موردنظر خود نیز، مطلع شوند.
در ادامه، به برخی دیگر از مزایای طراحی سایت فرش دستباف، اشاره خواهیم کرد. با استفاده از طراحی سایت فرش دستباف می‌توانید، کسب‌و‌کار کوچک خود را گسترش داده و بیشتر در معرض دید قرار بگیرید.
 طراحی سایت فرش دستباف، باعث محبوبیت در بین مردم شده و همچنین، باعث بیشتر شناخته شدن برند شما می‌شود.
زمانی که کسب و کار شما مشهورتر شود، فروش محصولات شما راحت تر شده و در نتیجه، سود شما از راه اندازی وب سایت فرش بسیار بیشتر می‌شود.
فروشگاه‌های فرش، با طراحی سایت فرش دستباف، مشتریان بیشتری به دست آورده و در نتیجه، تولیدکنندگان فرش، می‌توانند در سطح جهانی رقابت کنند. رقابت در صنعت فرش در سطح جهانی برای ایرانیان بسیار آسان‌تر است؛ زیرا فرش ریشه ایرانی دارد و فرش ایرانی در سراسر جهان از شهرت بسیار خوبی برخوردار است.

اگر شما هم در این زمینه فعال هستید، طراحی سایت فرش دستباف، می‌تواند در کمترین زمان بیشترین سود را برای شما به ارمغان بیاورد. طراحی سایت فرش دستباف، می‌تواند شما را در صنعت خود بیشتر به مردم بشناساند و در نهایت، فروش شما را افزایش دهد.
ویژگی های طراحی سایت فرش دستباف

یک وبسایت طراحی شده برای فرش دستباف، گرافیک زیبایی داشته و با فضای نقش فرش، همخوانی دارد.
قابلیت معرفی شعب یا فروشگاه‌های دیگر و نشان دادن آدرس روی نقشه گوگل را دارد.
قابلیت نمایش عکس فرش باکیفیت، در سایزهای بزرگ را دارد.
می‌تواند فرش‌هایی مانند فرش ماشینی، فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و غیره را طبقه بندی کند.
قابلیت دریافت بیعانه و پیش‌فروش محصولات را دارد.
قادر به گزارش آخرین اخبار
امکان دریافت و نمایش نظرات کاربران و مشتریان
دارا بودن فیلتر‌هایی، برای مقایسه انواع فرش
قابلیت پرداخت آنلاین و ارسال درب منزل مشتریان
قابلیت جستجو در بستر طراحی وب
دارا بودن قابلیت پشتیبانی مشتریان

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست