طراحی سایت شیشه، درب و پنجره

همانطور که می‌دانید لازمه و اساس صنعت ساختمان مصالح ساختمانی است که زیر مجموعه‌های بسیاری از سیمان و گچ و میلگرد گرفته تا شیشه و درب و پنجره را در برمی‌گیرد. طراحی سایت شیشه، درب و پنجره مربوط به یکی از شاخه‌های پرکاربرد ساختمانی است که در قسمت نما و نازک کاری ساختمان به کار می‌رود.

اگر شما در این حوزه کاری مشغول به فعالیت هستید برای معرفی بهتر به مشتریان حتما نیاز به طراحی سایت شیشه، درب و پنجره دارید؛ زیرا طراحی سایت بهترین راه استراتژی تبلیغ و جذب مشتریان جدید در دنیای دیجیتال امروزی است. در حال حاضر تمامی کسب و کارها برای گترش زمینه کاری خود به طراحی سایت روی آورده‌اند.

طراحی سایت شیشه و در و پنجره

 
تاثیر طراحی سایت شیشه، درب و پنجره در تبلیغات برند شما
امروزه تبلیغات اینترنتی به طرز چشم‌گیری در ارتقاء رتبه کاری شما موثر است. با داشتن یک استراتژی موفق در دنیای اینترنتی امروز شما می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر از گذشته نام تجاری یا برند خود را به مخاطبان و مشتریان حوزه کاری خود معرفی کنید. در ادامه این معرفی اصولی با طراحی سایت شیشه، درب و پنجره می‌توانید افزایش مشتریان جدید و بالا رفتن فروش را تجربه کنید.
ساختار طراحی سایت شیشه، درب و پنجره
در طراحی وبسایت شیشه و درب و پنجره اولین کار پیاده‌سازی روش‌های اصولی طراحی سایت در کنار برندسازی است. در این قسمت می‌خواهیم ساختار اصلی طراحی سایت شیشه، درب و پنجره را برایتان شرح دهیم:

دامنه سایت و هاست : انتخاب یک دامنه مناسب با نام برند شرکت شما که معرف حوزه کاریتان باشد به صورت کلمه کلیدی اصلی و لاتین با پسوند .ir یا .com و… اولین کاری است که برای طراحی وبسایتتان باید انجام شود. بهد از تهیه دامین یا دامنه حالا باید هاست مناسبی با سرعت بالا و امنیت تضمین شده داشته باشید.
سیستم مدیریت محتوا: cms یا سیستم مدیریت محتوا زبان‌های برنامه نویسی است که به صورت عمومی مثل وردپرس و دروپال و… نوشته می‌شوند یا به صورت اختصاصی. در اصل این زبان برنامه نویسی همان کدنویسی است که به صورت نوشته و عکس و ویدیو در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.
گرافیک وبسایت: در این بخش با به کارگیری نیروی متخصص در زمینه گرافیک همراه با روانشناسی و تاثیرگذاری رنگ و دانش بازاریابی و ارزیابی هدف کاربر و توجه به خواست و سلیقه کارفرما طراحی یک سایت شکل می‌گیرد.
تولید محتوا: تولید محتوای کاربر محور که هدف کاربر را نشانه بگیرد بهترین راه جذب کاربرانی است که می‌توانند مشتریان وفادار شما باشند. برای رسیدن به این هدف استفاده از بهترین و پر جستجو‌ترین کلمات یا عبارت همراه با تیترهای جذاب و رعایت نکات نگارشی از بهترین راهکارها است.
سئو سایت: حالا نوبت به یکی از بخش‌های پر رنگ و تاثیرگذار در کسب امتیاز برای وبسایت است. رعایت اصول بهینه سازی به صورت سئو داخلی و خارجی از عواملی موثر در کسب امتیاز برتر از طرف گوگل و دیگر موتورهای جستجو است که در نتیجه آن جذب مخاطب و مشتری را برایتان به همراه خواهد داشت.

مزیت طراحی سایت شیشه، درب و پنجره
در طراحی سایت شیشه و درب و پنجره طراحی بر مبنای یک سایت فروشگاهی است. در اصل شما نیاز به یک مغازه یا فروشگاه دیجیتال برای عرضه و معرفی محصولاتتان به مشتریان دارید. در این صورت با طراحی سایت فروشگاهی شما دیگر نیاز به فضای فیزیکی برای انبار کردن اجناس و محدودیت زمانی و مکانی برای فروش ندارید.

حتی با راه اندازی یک سایت در وقت و هزینه مشتریانتان هم صرفه جویی می‌شود، پس این یک برد دوطرفه برای شما و مخاطبانتان محسوب می‌شود.
امکانات طراحی سایت شیشه، درب و پنجره
یک سری امکانات به صورت عمومی در تمامی سایت‌ها مشترک هستند و یکسری امکانات بستگی به نوع طراحی سایت که انجام می‌شود تخصصی هستند. در طراحی سایت فروشگاهی آپشن‌های مختلفی قابل اجرا است که مختصری از آنها به شرح زیر است:

معرفی برند و رزومه کارفرما
خانه، تماس با ما و درباره ما
پنل مدیریت و کاربری
اخبار و مقالات
تقویم و رویدادها
مناقصه‌ها، مزایده‌ها و نمایشگاه‌ها
سیستم چند فروشگاهی
حسابداری و کنترل فاکتورها
فروش آنلاین
راهنمای استفاده محصولات
انبارگردانی و مدیریت موجودی محصولات
پی‌گیری سفارش
مشاوره آنلاین
اتصال به درگاه پرداخت ایمن
اتصال به شبکه های اجتماعی

و بسیاری امکانات دیگر که طبق خواست و سلیقه شما برایتان طراحی شده و قابل اجرا است.
وبیرو (WEBIRO)
طراحی سایت تنها به یک طراحی ختم نمی‌شود، بلکه بعد از طراحی یک سایت و تحویل آن به مشتری نیاز به پشتیبانی و حمایت دارد تا بهترین نتیجه حاصل شود. در طراحی سایت با شرکت حرفه‌ای وبیرو (WEBIRO) این نوید را به شما می‌دهیم که از هزینه پرداخت شده نهایت رضایت را خواهید داشت.
از این رو از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا با مراجعه به وبسایت localhost/webiro از شرایط و هزینه طراحی سایت و لزوم طراحی وبسایت اطلاع کامل پیدا کنید. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ (از طریق تلگرام و یا واتس‌اپ) تماس حاصل نمایید.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

الیت

آدرس سایت : elite-window.ir

فهرست