طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی یا همان طراحی سایت اختصاصی، به نوعی از طراحی گرفته می‌شود که در آن، تمامی ابزار و هرآنچه که کاربر میبیند، بصورت اختصاصی و یونیک طراحی و برنامه نویسی شود.

طراحی سایت معمولا به دو روش انجام می‌شود :

استفاده از طرح‌های پیشنهادی
طراحی سایت سفارشی

استفاده از طرح‌های پیشنهادی
طرح‌های پیشنهادی، طرح‌هایی هستند که به صورت آماده از قبل برنامه‌ریزی شده‌اند و از یک حالت کلی پیروی می‌کنند؛ اما در طراحی سایت سفارشی، سایت شما از پایه کد گذاری می‌شود و شما این امکان را دارید که هر رنگ و فونتی که مطابق سلیقه شماست را بر روی سایت اعمال کنید.
طراحی سایت سفارشی
طراحی سایت سفارشی را می‌توانید به چشم خانه‌ای ببینید که دقیقا مطابق با نظر و سلیقه شما ساخته شده است و هیچ جای پرت و اضافه یا بدون استفاده‌ای وجود ندارد و از تمام فضا خانه به نحو احسن استفاده شده است.
سایت سفارشی مناسب چه کسانیست؟
اگر به دنبال افزایش فروش محصولات و خدمات خود هستید و می‌خواهید از دیگر رقبایتان بهتر کار کنید، باید سایتی داشته باشید که کاملا مناسب با حوزه کاری شما طراحی شده باشد. مزیت بزرگ طراحی سایت سفارشی این است که دقیقا مناسب با کسب و کار شما انجام می‌شود و سایت شما از پایه به صورت تخصصی کد گذاری‌ می‌شود.

اگر نیاز به وبسایت پیچیده‌ای دارید و یا اگر در حوزه کاری شما رقابت بالا است و رقبای بسیار زیادی دارید، طراحی سایت سفارشی سایت شما را رونق می‌بخشد و باعث می‌شود که از دیگر رقبایتان بیشتر شناخته شوید و اکثر مخاطبان آنلاین را جذب سایت خود کنید. سایت شما برای جذب مخاطبان بیشتر نیاز به یک طراحی حرفه‌ای و خاص دارد که مختص خودش باشد و باعث افزایش زمان ماندگاری مخاطب در سایت شود.

برای بالا رفتن اعتبار کسب و کارتان طراحی سایت سفارشی خود را به دست طراحان مجرب وبیرو (WEBIRO) بسپارید.
مزایا طراحی سایت سفارشی

امنیت بیشتر نسبت به سایت‌های معمولی
طراحی سایت مطابق با سلیقه و نظر سفارش‌دهنده
کد نویسی‌های دقیق و تخصصی
غیر قابل کپی بودن کدها
عدم نیاز به بروزرسانی‌های مکرر

بهینه سازی دقیق‌تر برای بهبود جایگاه سایت در گوگل

برای داشتن یک وبسایت سفارشی که کاملا مطابق نظر و سلیقه‌ی شماست، اولین کار این است که بدانید برای کدام نیاز خود میخواهید این سایت را طراحی  کنید. درواقع اگر بتوانید به سوالات زیر پاسخ دهید، میدانید که از یک سایت سفارشی، چه انتظاراتی دارید.

آیا سایت شما برای معرفی محصولات و برند شماست؟
به نظرتان یک سایت ایده‌آل چه ویژگی‌هایی دارد؟
آیا میخواهید سایتتان درگاه پرداخت آنلاین داشته باشد؟
آیا میخواهید یک فروشگاه اینترنتی تاسیس کنید؟

در مرحله‌ی بعد باید به دنبال یک شرکت طراحی سایت معتبر بگردیم که با هزینه‌‌ای معقول و منطقی، سایتی مطابق سلیقه‌و نیازهای ما طراحی کند. حقیقت این است که شناسایی چنین سایتی کار چندان آسانی نیست زیرا تمامی شرکت‌های طراحی سایت، معتقدند در اینکار حرفه‌ای اند اما با بررسی نمونه کارهای آن شرکت و مطالعه‌ی سابقه‌ی آن شرکت، میتوانید به میزان اعتبار شرکت پی ببرید.
پس از انتخاب شرکت برنامه‌نویسی،  باید در جلسه‌ی مشاوره‌ای که این شرکت برگزار میکند، شرکت کنید و در مورد قابلیت‌ها و امکاناتی که نیاز دارید، صحبت کنید، البته در اغلب جلسات مشاوره، سرپرست تیم برنامه‌نویسی هم حضور دارد. در این جلسه، معمولا در مورد هزینه‌ی کار و زمان تحویل پروژه نیز، صحبت میشود.
اگر در مرحله‌ی قبلی به توافق رسیدید، شما و شرکت میتوانید یک قرارداد امضا کنید. این قرارداد یک تعهد دوجانبه برای طرفین قرارداد ایجاد میکند که اگر هریک از طرفین، قوانین موجود در آن را زیرپا بگذارد، طرف مقابل میتواند از فرد خاطی شکایت کند.
این مرحله، مرحله‌ی پشتیبانی از سایت است. همانطور که میدانید، ممکن است سایت پس از طراحی دچار مشکل شود و یا لازم شود که سایت را بهبود بخشید که معمولا شرکت طراحی سایت طرف قرارداد، این خدمات را ارائه میدهد.

چرا باید طراحی سایت سفارشی خود را به وبیرو (WEBIRO) بسپارید؟

هر سایتی که توسط تیم وبیرو (WEBIRO) طراحی شود، بر اساس استراتژی و اهداف  شرکت خدمات گیرنده، خواهد بود.
سایت های طراحی شده توسط وبیرو (WEBIRO)، به گونه‌ای طراحی شده اند که سئو بیس باشند.
اگر سایت خود را به دست وبیرو (WEBIRO) بسپارید، سرعت سایت شما به دلیل بهینه بودن کدها، تا حد امکان بالا خواهد رفت.
یک استراتژی محتوا برای سایت تنظیم خواهد شد تا محتوای مناسب سایت شناسایی شود.
ریسپانسیو بودن سایت هم برای گوگل و هم برای کاربران بسیار مهم است. بر همین اساس تمامی طراحان سایت وبیرو (WEBIRO) تمامی سایت‌ها را به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا، طراحی میکنند.
شرکت وبیرو (WEBIRO) از یک سیستم مدیریت محتوای جامع و کامل استفاده میکند بنابراین میتوانید آپدیت محتواهای سایت را با خیال راحت به وبیرو (WEBIRO) بسپارید.
ما در تمامی مراحل پروژه همراه شما هستیم. در مرحله ی اول با مشاوره‌ی رایگان، در مرحله ی بعد با گزارش کارها و در مرحله‌ی آخر با پشتیبانی از سایت، شما را همراهی خواهیم کرد.
سایت کاملا بر اساس میل و نظر کارفرما طراحی  و منطبق بر نیازهای او خواهد بود.
ما برای خدمت رسانی در کنار شماییم بنابراین برای سئو، پشتیبانی و آموزش نیروهای خود، روی شرکت وبیرو (WEBIRO) حساب کنید.

پیش از هرچیز، کافیست تا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

الیت

آدرس سایت : elite-window.ir

فهرست