طراحی سایت سفارشی و اختصاصی به معنای ایجاد یک وبسایت منحصر به فرد و بر اساس نیازها و خواسته‌های خاص مشتری است. این نوع طراحی سایت به شرکت‌ها و سازمان‌ها امکان می‌دهد تا یک حضور آنلاین منحصر به فرد و با هویت خود را ایجاد کنند و به بهترین شکل ممکن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت سفارشی

ویژگی‌های یک سایت سفارشی و اختصاصی شامل موارد زیر می‌شود:

1. طراحی منحصر به فرد: سایت سفارشی و اختصاصی دارای طراحی منحصر به فرد و شخصی است که با توجه به نیازها و هویت مشتری طراحی می‌شود. این طراحی شامل انتخاب رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر و آرایش صفحات است که به شرکت یا سازمان مشتری اختصاص داده می‌شود.

2. قابلیت سفارشی‌سازی: سایت سفارشی و اختصاصی قابلیت سفارشی‌سازی بالا دارد. این به معنای این است که مشتریان می‌توانند بر اساس نیازها و خواسته‌های خود، امکانات و قابلیت‌های مورد نظر را به سایت اضافه کنند. این شامل افزودن قابلیت‌های خاص، انتخاب نوع و نحوه نمایش محتوا و ایجاد فرم‌های سفارشی است.

طراحی سایت سفارشی و اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها امکان می‌دهد تا با داشتن یک سایت منحصر به فرد، بهترین تجربه کاربری را برای مخاطبان خود فراهم کنند و بازدهی بالایی را در فعالیت‌های آنلاین خود داشته باشند.

روش طراحی سایت سفارشی

بصورت کلی، تیم وبیرو به دو حالت مختلف میتواند توسعه سایت را انجام دهد :

استفاده از سیستم وردپرس، به معنای استفاده از قالب و پلاگین‌های رایگان نیست و نخواهد بود. در تیم وبیرو، ما به یک شعار پایبند هستیم :

نه به محصولات رایگان و غیر رایگان وردپرس!

تنها از بستر وردپرس به این دلیل استفاده می‌شود که پنل مدیریت بسیار کاربرپسند و امنیت بسیار بالایی دارد. در جهتی دیگر، متخصصین وردپرس (در جهت تولید محتوا و نگهداری محتوا) در ایران بسیار هستد و به همین دلیل، وردپرس میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

در سیستم طراحی وب سایت بصورت اختصاصی، سیستم مدیریت محتوا CMS بصورت اختصاصی برای شما تولید و وب سایت بر روی این سیستم محتوایی اجرایی میشود. در این سبک طراحی، هزینه به دلیل طراحی زیرساخت پنل مدیریت و موارد امنیتی بسیار بالاتر از حالت وردپرس است اما همچنان به عهد خود وفادار هستیم :

ما، بهترین را برای شما رقم خواهیم زد.

هزینه طراحی سایت سفارشی

با توجه به امکانات مد نظر و مورد نیاز یک سایت سفارشی، قیمت و هزینه طراحی یک سایت سفارشی و اختصاصی میتواند در بازه‌های مختلفی قرار گیرد.

بهتر است جهت دریافت برآورد هزینه، ابتدا با کارشناسان ما ارتباط گرفته و سپس با توجه به نیازهای شما، پرپوزال معرفی و اجرای سایت خدمت شما ارائه گردد.

همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه «هزینه طراحی سایت» مراجعه کنید یا با تکمیل فرم ثبت درخواست مشاوره طراحی سایت زیر، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

چند نمونه طراحی سایت در این حوزه ببینید و ایده بگیرید.

فهرست