طراحی و گرافیک

زندگی ماشینی و پیشرفت تکنولوژی به همراه دسترسی به اینترنت آزاد طی دهه‌های اخیر باعث شده تا کسب‌وکارها برای جذب مشتری فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کنند؛ در همین حال یکی از راه‌های کسب درآمد به صورت آنلاین طراحی سایت با استفاده از اصول طراحی گرافیک و همچنین خدمات گرافیک برای جذابیت بیشتر سایت است. خدمات طراحی گرافیکی بسته به نوع سایت متغیر است و شما می‌بایست بسته به نوع فعالیت سایت خبری، فروشگاهی، خدماتی و … وب سایت خود را با سفارش طراحی گرافیک آنلاین به صورت جذاب طراحی کنید. ما در این مقاله بسته به اهمیت خدمات طراحی گرافیک سایت به این موضوع خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شرکت طراحی سایت وبیرو (WEBIRO) همراه باشید.

طراحی و دیزاین وبسایت

طراحی گرافیک چیست

طراحی گرافیک در طراحی گرافیک آنلاین همانطور که از نامش پیداست استفاده از گرافیک، تایپوگرافی، تصاویر و همچنین نمودارها برای انتقال ایده از طریق بهترین شرکت طراحی گرافیک محسوب می‌شود. انواع طراحی و گرافیک برای انتقال ایده وجود دارد که شما می‌توانید کارهای طراحی گرافیک را از سایت‌های مختلف مشاهده و طراحی گرافیک دلخواه خود را انتخاب کنید. در حال حاضر بسته به پیشرفت تکنولوژی و ابزار دیجیتالی طراحان گرافیکی به هنگام ارائه خدمات طراحی گرافیکی هم از پروژه‌های چاپی و هم از پروژه‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید که در طراحی و گرافیک برخلاف طراحی وب طراحی گرافیک فقط برای ایجاد گرافیک در وب سایت‌های مختلف و همچنین چاپ محدود می‌شود و طراحان گرافیکی برای خدمات گرافیک و طراحی گرافیکی آنلاین هیچ‌گونه برنامه نویسی انجام نمی‌دهند. قیمت طراحی گرافیک متغیر است که شما برای آگاهی از آخرین قیمت گرافیک بسته به نوع کار خود می‌توانید با ما شرکت وبیرو (WEBIRO) تماس بگیرید.

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت همچون طراحی گرافیک برای انتقال ایده از طریق ایجاد گرافیک، تایپوگرافی، تصاویر و نمودارها انجام می‌شود با این تفاوت که طراحی گرافیک سایت همانطور که از نامش نیز مشخص است صرفاً برای سایت طراحی گرافیک است نه برای چاپ گرافیک. شرکت ملی گرافیک از این نوع گرافیک برای ایجاد جذابیت وب سایت‌ها استفاده می‌کند و از طریق خدمات گرافیک بازدید سایت را بسته به جذابیت بیشتر می‌کند. معمولاً طراحان سایت به هنگام سفارش طراحی گرافیک آنلاین مسئول ایجاد وب سایت هستند که هم جذاب باشد و هم به سرعت بارگذاری شود به همین دلیل طراحان سایت به هنگام طراحی گرافیک سایت با محدودیت‌هایی روبرو هستند که طراحان گرافیک با آن روبرو نیستند، به طور مثال در خدمات طراحی و گرافیک سایت طراحان گرافیک باید شاخص‌هایی همچون اندازه فایل، وضوح، تصویر و … را در نظر داشته باشند و طراحی گرافیک را به صورت درست در سایت انجام دهند که برای این منظور و طراحی گرافیک نیاز به تخصص و دانش خاصی دارند که می‌بایست همه جوانب را در نظر بگیرند. قیمت طراحی گرافیک بسته به نوع سایت و طراحی که روی آن انجام می‌شود متغیر است. در سایت‌های مختلف به خصوص در وب سایت شرکت ملی سایت وبیرو (WEBIRO) می‌توانید نمونه کارهای طراحی گرافیک را مشاهده کنید.

انواع طراحی گرافیک

انواع طراحی گرافیک

قبل از توضیح درباره انواع طراحی گرافیک باید بدانید که خدمات طراحی گرافیکی از زمینه‌ها، حوزه‌ها و تخصص‌های زیادی از طراحی و گرافیک سایت گرفته تا طراحی گرافیک انیمیشن، گرافیک متحرک و … را شامل می‌شود که در حال حاضر طراحی گرافیک سایت در صدر توجه کاربران قرار دارد به همین دلیل بیشتر کاربران با سفارش طراحی گرافیک آنلاین طراحی گرافیک سایت خود را با آگاهی از قیمت طراحی گرافیک انجام می‌دهند. خدمات طراحی و گرافیک امکانات، فرصت‌ها و گزینه‌های زیادی را پیش روی افراد علاقه‌مند قرار می‌دهد که از نمونه کارهای طراحی گرافیک در انواع طراحی گرافیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • طراحی گرافیک
 • طراحی و گرافیک وب سایت
 • طراحی و گرافیک بسته‌بندی
 • طراحی گرافیک توسعه‌دهنده هویت برند
 • طراح گرافیک لوگو
 • و …

طراحی گرافیک سایت

یکی از برجسته‌ترین نمونه‌های طراحی گرافیک شامل طراحی وب سایت با ایجاد صفحات وب جذاب بصری و … است که شامل طراحی کلی به همراه طرح رنگ و … است. از المان‌های مختلف طراحی گرافیک می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • طراحی گرافیک رنگ
 • خدمات طراحی و گرافیک فرم
 • خدمات گرافیک خط
 • طراحی و گرافیک اشکال
 • طراحی گرافیک اندازه
 • طراحی گرافیک فضا
 • طراحی گرافیک بافت
 • و …

 

استخدام طراح گرافیک

استخدام طراح گرافیک آشنا به انواع طراحی گرافیک سایت و طراحی گرافیک آنلاین در خدمات گرافیک به صورت دیجیتال یک ضرورت برای کسب‌وکارهای نوپا و آنلاین در عصر تکنولوژی برای رقابت با رقبا به شمار می‌رود. اگر برای کسب‌وکارتان نیاز به طراحی لوگو، بنر، بروشور، طراحی گرافیک سایت و … برای تبلیغ و برند سازی دارید باید به دنبال استخدام بهترین شرکت طراحی گرافیک برای طراحی گرافیک خلاق و نوآورانه باشید.

اهمیت طراحی گرافیک برای کسب و کارها

یکی از سؤالات پر تکرار کاربران از ما این است که چرا اصلا باید به دنبال طراحی گرافیک باشیم؟ چرا اصلا طراحی و گرافیک مهم است؟ در پاسخ به این سؤالات و سؤالات مشابه از این دست باید اذعان نمود: اولین چیزی که در هر کسب کاری مخاطب را جذب می‌کند و در واقع معرف کسب‌ و کار است طراحی گرافیک سایت است که باعث ماندگاری کاربر در وب سایت می‌شود؛ چرا که معمولاً افراد تازه واردی که برای نخستین بار به وب سایت شما وارد می‌شوند از طریق نحوه طراحی گرافیک سایت کسب‌ و کارتان را قضاوت می‌کنند؛ بنابراین خیلی مهم است که برای سفارش طراحی گرافیک آنلاین از بهترین شرکت طراحی گرافیک کمک بخواهید و برای رسیدن به خواسته‌های خود از طراحی سایت گرافیک قدم بردارید.

سفارش طراحی گرافیک آنلاین

سفارش طراحی گرافیک آنلاین جدیدترین و در عین حال جذاب‌ترین راه برای ارائه خدمات طراحی گرافیکی وب سایت به کاربران به شمار می‌رود. در حال حاضر به دلیل گسترش و استفاده بیشتر مردم از اینترنت کاربران تمایل بیشتری به استفاده از طراحی گرافیک آنلاین دارند تا بدون اتلاف وقت بتوانند کارهای مربوط به طراحی گرافیکی سایت یا سایت طراحی گرافیک را به راحتی و با سرعت بیشتری جلو ببرند. در طراحی گرافیک آنلاین، طراح گرافیک آنلاین سفارشات خود را به صورت اینترنتی بدون مراجعه حضوری کاربری دریافت می‌کند و تمامی ارتباطات ما بین کاربر و طراح گرافیک از طریق بستر اینترنت و گاهاً تلفنی انجام می‌شود. در طراحی گرافیک سایت توسط بهترین شرکت طراحی گرافیک کارها با دقت و سرعت بیشتری انجام و به دست مشتری می‌رسد. در حال حاضر ثبت سفارش طراحی گرافیک آنلاین با استقبال خوب کاربران مواجه شده است.

افزایش بازدید سایت با طراحی گرافیک سایت

هدف از طراحی گرافیک جذابیت سایت و جذب کاربر از طریق طراحی سایت حرفه‌ای است. طراح گرافیک بسته به نظر مشتری باید از نمادها به موقع استفاده کند که توجه به نکات مشتری از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه‌ای که استفاده از فولدها، امکانات و قالب‌بندی سایت و … باید با خواست و نظر مشتری هماهنگ باشد. رعایت نکات کاربردی به هنگام طراحی گرافیک سایت توسط طراح گرافیک باعث افزایش جذابیت بصری سایت و افزایش بازدید آن می‌شود.

خدمات طراحی و گرافیک سایت

طراحی و گرافیک سایت به اندازه محتوا در بهبود سایت و جذب کاربر تأثیرگذار است. یک طراح گرافیک سایت با ایده‌های خلاقانه و برتر به نیاز مشتری پاسخ می‌دهد. طراحی و گرافیک به طراحان وب سایت کمک می‌کند تا با استفاده از رنگ و جذابیت‌های بصری طراحی سایت خود را بهبود ببخشند. آن دسته از وب سایت‌هایی که از طراحی گرافیک در وب سایت خود استفاده نمی‌کنند، نمی‌توانند بازدیدکنندگان را به سوی خود جذب کنند. استفاده از طراحی گرافیک برای قدرت برند، وضوح تصویر و سهولت استفاده با رابط‌های کاربری بسیار حائز اهمیت است. طراحی گرافیک کیفیت وب سایت را افزایش می‌دهد. معمولاً طراحان گرافیک از خدمات طراحی و گرافیکی برای توضیح و انتقال ایده به جای نوشتن متن استفاده می‌کنند.

طراحی و گرافیک سایت

بررسی چند اصول مهم در طراحی گرافیک

طراحی گرافیک برای وب سایت مهم است که انجام آن اصولی دارد، از اصول مهم آن می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • تعادل

تعادل در شرکت ملی گرافیک به معنی توزیع عناصر گرافیکی همچون اشکال، جعبه متن و تصویر به طور مساوی است که در یک طراحی خاص استفاده می‌شود. طراحان از بین طرح متعادل و نامتعادل یکی را می‌بایست انتخاب کنند. در زمینه طراحی گرافیک تعادل بر سه نوع متقارن، نامتقارن و شعاعی است. منظور از تعادل تقارن در سایت طراحی گرافیک ایجاد یک خط عمودی در صفحه وب سایت است که تقارن را نشان می‌دهد به گونه‌ای که وزن بصری در دو طرف خط برابر است. به هنگام ثبت سفارش طراحی گرافیک آنلاین توجه داشته باشید که تعادل تقارن یک تجربه بصری را به کاربر ارائه می‌دهد که نشان دهنده ثبات و حرفه‌ای بودن شماست و این در حالی است که شرکت ملی گرافیک تعادل مدعی است تعادل نامتقارن زمانی حاصل می‌شود که وزن بصری در هر دو طرف وب سایت به هنگام طراحی و گرافیک برابر است ولی ترتیب و چینش آن‌ها متفاوت است.

 • ترازبندی

از جنبه‌های اساسی طراحی گرافیک سایت ترازبندی است که باعث ارتباط بصری بین عناصر مختلف همچون تصاویر، اشکال و متن می‌شود و به جذابیت هر چه بیشتر سایت کمک شایانی می‌کند. سایت طراحی شده با گرافیک با از بین بردن پیچیدگی و چیدمان در طراحی گرافیک ظاهری شیک و تمیز به وب سایتتان می‌دهد.

 • تضاد یا کنتراست

تضاد یا کنتراست با نام علمی contrast در بهترین شرکت طراحی گرافیک به معنی قرار دادن عناصر مختلف در کنار یکدیگر به گونه‌ای که یکی از آن‌ها از دیگر عناصر برجسته باشد. وجود چنین افکتی در طراحی و گرافیک باعث ایجاد هیجان و حس کنجکاوی در کاربر می‌شود و توجه مخاطب را جلب می‌کند.

 • تاکید

تاکید در طراحی و گرافیک با نام علمی Emphasis به این معنی است که شما با طراحی گرافیک سایت حداقل یک عناصر از ده‌ها عناصر وب سایت خود را از دیگر عناصر متمایز کنید تا بازدیدکنندگان گمراه نشوند که برای این منظور شما نیاز به تاکید دارید. تاکید را می‌توان براساس کنتراست یا تاکید یا دیگر عوامل همچون انیمیشن، دکمه‌های استراتژیک، استفاده از فضای سفید، فونت، متن و … برجسته نمود.

 • جنبش

جنبش با نام علمی Movement حرکت توجه را جلب و در نتیجه چشم را مجذوب و با استفاده از طراحی پویاتر در طراحی و گرافیک آن را هدایت می‌کند. در طراحی گرافیک آنلاین دستیابی به حرکت و یا جنبش مستلزم طراحی عناصر مختلف و چیدمانی متفاوت است به گونه‌ای که خواننده یا کاربر را وادار به حرکت طبق ترکیب‌بندی شما می‌کند. در طراحی گرافیک آنلاین وب سایت شما به راحتی می‌توانید جلوه‌های متحرک را در صفحات خود قرار دهید.

 • تکرار

تکرار با نام علمی Repetition اگر به درستی در خدمات گرافیک پیاده شود می‌تواند الگویی برای جذب مخاطب باشد. تکرار از یکنواختی پشتیبانی می‌کند که یکی از عوامل مهم و حیاتی در یکپارچگی محسوب می‌شود. در خدمات طراحی گرافیکی وب سایت با اصل تکرار عناصر مهم بصری و خاص می‌توانید طراحی زیبا و جذابی را برای وب سایت خود ارائه کنید؛ به عنوان مثال به هنگام طراحی گرافیک وب سایت تناوب بین فونت ها و رنگ مشابه سبب می‌شود بازدیدکنندگان وب سایت تان را به طور اختصاصی و انحصاری بشناسند. قیمت طراحی و گرافیک بسته به نوع طراحی متفاوت است.

 • سلسله مراتب

سلسله مراتب با نام علمی و انگلیسی Hierarchy از مهم‌ترین و درعین حال حیاتی ترین اصول طراحی گرافیک به شمار می‌رود که به معنی برجسته نمودن عناصر بصری است. توجه داشته باشید که بدون سلسله مراتب احتمال قوی‌ای وجود دارد که افرادی که به وب سایت شما وارد و به طراحی و گرافیک شما نگاه می‌کنند تمامی عناصر را به یک اندازه مهم ببینید. استفاده از سلسله مراتب در طراحی گرافیک مستلزم دانش عمیقی است که شما باید بیندیشید که کدام بخش‌ها مهم‌اند و می‌خواهید متمایز از سایر بخش‌های کم اهمیت کنید. برای انجام سلسله مراتب پس از بررسی بخش‌های متمایز و بولد نمودن آن می‌توانید از سه عامل رنگ، اندازه و موقعیت در کنار دیگر عوامل طراحی گرافیک استفاده کنید.

 • اتحاد

اتحاد با نام علمی و انگلیسی Unity از عناصر حیاتی وب سایت محسوب می‌شود که در خدمات طراحی و گرافیکی باید هر آیتم جایگاه و همچنین نقش خاصی را در ترکیب طراحی گرافیک وب سایت شما داشته باشد. توجه داشته باشید که در طراحی و گرافیک سایت نباید هیچ‌چیز بیهوده و اضافه‌ای وجود داشته باشد. در انواع طراحی گرافیکی شما می‌توانید نمونه کارهای طراحی گرافیک را از سایت های مختلف مشاهده کنید.

طراحی گرافیک

وبیرو (WEBIRO) بهترین شرکت طراحی و گرافیک سایت

وبیرو (WEBIRO) با بیش از 18 سال تجربه در زمینه طراحی سایت، طراحی و گرافیک، طراحی گرافیک سایت، سئو و مشاور سئو، طراحی گرافیک آنلاین، سفارش طراحی گرافیک آنلاین و تولید محتوا با کادری مجرب و با تجربه از بهترین متخصصین تحصلیکرده در خدمت آن دسته از افراد و شرکت‌هایی است که به دنبال بهترین طراحی سایت متناسب با اصول سئو هستند. این مجموعه در سریع‌ترین زمان پس از ثبت سفارش به صورت حضوری و غیر حضوری کار خود را آغاز و سفارش شما را در سریع‌ترین زمان به اتمام می‌رساند. این شرکت طی سالهای فعالیت خود توانسته رضایت صد در صدی مشتریان خود را به دست بیاورد و به یک مرکز معتبر در طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی تبدیل شود. برای مشاهده نمونه کارهای مجموعه کلیک فرمائید. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر، انتقاد و ثبت سفارش در طول شبانه‌روز می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ (از طریق تلگرام و یا واتس‌اپ) تماس بگیرید. ما بسیار خرسندیم که در طراحی سایت، مشاوره، سئو و … در کنار شما هستیم.

سوالات متداول درباره طراحی گرافیک

فهرست