طراحی سایت

طراحی وبسایت فروشگاه لباس

چرا باید برای بوتیک و مغازه خود وبسایت داشته باشید؟

امروزه و با توجه به بحران کرونا که پس از یک سال ، همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم ، رشد کسب و کارهای آنلاین فروشگاه لباس و لوازم ورزشی بیش از حد مورد اهمیت هستند.

چرا داشتن وبسایت برای فروشگاه لباس مهم است؟

اگر شما هم این سوال برایتان پیش آمده ، باید بگوییم که بله ؛ واقعا داشتن یک وبسایت مفید برای فروش لباس و لوازم ورزشی بسیار مهم است.
تصور کنید با توجه به بحران فعلی ، تمامی مشاغل غیر ضروری تعطیل شوند . قطعا شما هم یکی از آنها خواهید بود (واقعا ضروری نیستید)

مزایا و معایب وبسایت فروش لباس

یکی از مزایای داشتن وبسایت فروشگاه آنلاین لباس  ، این است که به سادگی میتوانید بدون داشتن نیروی متخصص فروش ، محصولات خود را عرضه کنید . همچنین میتوانید میزبان یک میلیون نفر در وبسایت خود باشید . بله ! درست شنیدید : یک میلیون نفر بصورت همزمان!

و اما بزرگترین مشکل و عیب فروشگاه لباس آنلاین ، عدم تطبیق محصول شما با سلیقه کاربر است که البته میتوانید با رعایت نکات تکنیکی در عکس برداری از محصولات یا ویرایستاری توضیح محصول ، از این مشکل جلوگیری کنید.

طراحی وبسایت فروشگاه لباس

دیگر نگران نباشید . آژانس خلاقیت وبیرو در کنار شماست تا با ارائه بهترین راهکارهای نوین در عرصه طراحی و توسعه انواع وبسایت های مدرن و کلاسیک ، کنار شما باشد تا طعم شیرین رقابت آسان را تجربه کنیدو

 

هزینه طراحی سایت فروشگاه آنلاین لباس

هزینه و دستمزد طراحی وبسایت فروش آنلاین لباس ، حدود هشت میلیون تا بیست میلیون برای شما رقم خواهد زد که با توجه به حضور رقبای دیرینه مجموعه وبیرو ، این رقم میتواند توسط سایر رقبا ، با حداقل ۱۰ درصد اختلاف بالا و پایین شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه طراحی سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ – تماس و واتس‌اپ

همچنین میتوانید از صفحه “هزینه طراحی سایت” ، از قیمت حدودی طراحی وبسایت مورد نظر خود مطلع شوید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن